F.U.H Party Service
 Baw się razem z nami!!
   
 
 
 
 
  Ogrzej swoje zmysły!
Czwartek, 13 Grudzień 2018        
Tu prowadziłem imprezy!

Zajazd Pod Fartuszkiem

www.podfartuszkiem.pl

Ruda 1A
64-610 Rogoźno
woj. wielkopolskie
(67) 261-83-10

Tu jest fajnie!

Stowarzyszenie
Zapraszam do odwiedzin strony promującej .... 

 

                            Dlaczego ja.... czyli "Baw się razem z nami"   

  

Wesele, jubileusz, to ważna uroczystość poprzedzona  wielkimi staraniami. Dlatego potrzebny jest dobry scenariusz imprezy, który pozwoli zaoszczędzić kłopotów, nerwów Młodej Parze i to na jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. 

Wydawało by się, że zespół muzyczny gra muzykę na żywo, co jest bardzo atrakcyjne, ale mało, kto wie, że większość zespołów używa gotowych podkładów muzycznych a tylko śpiew jest ich twórczym wykonaniem i to pod warunkiem, że jakość wykonania jest dobra a niejednokrotnie ma wiele do życzenia. Repertuar zespołu jest zazwyczaj ograniczony, co  sprawia, że możemy się zacząć nudzić. 

 

Wodzirej a zarazem DJ weselny ma duże pole do popisu gdyż korzysta

z najnowszych osiągnięć techniki.Pracuję na

nagraniach w oryginalnych wersjach gdzie śpiew i instrumenty mają najlepsze brzmienie przygotowane wcześniej w studiu nagrań. Dokładny plan i profesjonalne umiejętności sprawiają, że panuję nad całością, biorąc na siebie wielką odpowiedzialność za przebieg całej imprezy.

 Ważną rzeczą jest stworzenie odpowiedniego nastroju światło, odpowiednia muzyka, dobry prowadzący….  co pozwala, że goście czyją się miło a zabawa jest wyjątkowa.

 Dodam, że repertuar zawsze dostosowuję do bawiących się podczas imprezy. Jestem w stanie "zagrać" prawie każdy utwór muzyczny z mojej kolekcji która liczy ok.1500 nagrań i stale się powiększa w przeciwieństwie do zespołu muzycznego, który gra tylko według swojego określonego repertuaru. Zaletą jest również elastyczność przebiegu imprezy, która polega na tym, że bieżąco potrafię dostosować muzykę do upodobań bawiących się biorąc pod uwagę wiek i gusta imprezowiczów.W każdej chwili goście mogą poprosić o ulubiony utwór z dedykacją dla wybranej osoby. 

Zapraszam do galerii -Fajne imprezy

 

 

Copyright (c)2009 F.U.H Party Service